We care about cooling and water.

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Ana sayfa

NingBo Hongmin Electrical Appliance Co.,Ltd

NingBo Hongmin Electrical Appliance Co.,Ltd

1 2 3 4 5
NingBo Hongmin Electrical Appliance Co.,Ltd NingBo Hongmin Electrical Appliance Co.,Ltd NingBo Hongmin Electrical Appliance Co.,Ltd NingBo Hongmin Electrical Appliance Co.,Ltd NingBo Hongmin Electrical Appliance Co.,Ltd
Fabrikamız Ofisimiz Show room gösteri odası-2 Sergi
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
Ana Pazar : Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Orta Doğu
Afrika
Markalar : Zhimin, Bonic, OEM
No. Çalışanları : 50~60
Yıllık satış : 7000000-10000000
Yıl kurulan : 2004
İhracat p.c : 30% - 40%

Established in 2004 and located in China hometown of home appliance Equipment-Fuhai town industrial park, cixi, Ningbo, Zhejiang Province. 2004 yılında kurulan ve ev aletleri Çin-memleketi bulunan Ekipmanları-Fuhai kasaba sanayi parkı, cixi, Ningbo, Zhejiang Eyaleti. The company covers a total area of 4000 square meters and a building area of 12000 square meters. Şirket, 4000 metrekarelik toplam alanı ve 12000 metrekarelik bir inşaat alanını kaplamaktadır.

The company is a professional manufacturer of DC inverted frequency compressor, solar refrigerator & freezer, solar water filter, solar electric fan and so on. Şirket profesyonel üreticisi dc ters frekans kompresörü, güneş buzdolabı ve dondurucu, güneş enerjili su filtresi, güneş elektrikli fan vb. The company integrates with designing, production and trading. Şirket tasarım, üretim ve ticaret ile bütünleşir. With the principle of high start point, high standards, and supper quality, the company has sold its product and been well-known in domestic and oversea market. Yüksek başlangıç ​​noktası, yüksek standartlar ve akşam yemeği kalitesi ilkesi ile şirket, ürününü satmış ve yurtiçi ve denizaşırı pazarda tanınmıştır.

The company has established two technology research centers, and attracted many first class engineers, most of them are well-recognized engineers in the industry in China. Şirket iki teknoloji araştırma merkezi kurdu ve birçoğu Çin'deki sektörde tanınmış mühendisler olan birçok birinci sınıf mühendisleri cezbetti. The company is forging ahead with determination and keeps an alert eye on the future of the industry. Şirket kararlılıkla ilerliyor ve endüstrinin geleceğine dikkat ediyor. The company has been made all the efforts in establishing the biggest production base of DC home appliance in China. Şirket, Çin'deki DC ev cihazlarının en büyük üretim üssünü kurmak için tüm çabaları göstermiştir. It's no doubt that the highlighted products are the self-developed of DC inverted frequency outer rotor compressor and solar refrigerator &freezer of cost-effective. Şüphesiz, vurgulanan ürünler DC ters frekanslı dış rotorlu kompresör ve güneş enerjili buzdolabı ve uygun maliyetli dondurucu kendinden geliştirildi. It is a big step toward our company's goal. Şirketimizin hedefine doğru büyük bir adımdır.

The company is willing to treat every customer on basis of honesty, equality and mutual benefit, and to continue to provide its customers with qualified products and good service. Şirket, her müşteriye dürüstlük, eşitlik ve karşılıklı yarar temelinde davranmaya ve müşterilerine kaliteli ürünler ve iyi hizmet sunmaya devam etmektedir. Every customer is welcome to enquire and visit our company in your convenience. Her müşteri size kolaylık sağlamak için firmamız sormak ve ziyaret etmenizi bekliyoruz.

İletişim bilgileri
NingBo Hongmin Electrical Appliance Co.,Ltd

İlgili kişi: Joyce

Tel: 008613738802517

Faks: 86-574-63562108

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin